Dofinansowanie przyjazdu grupom zorganizowanym [zgłoś swoją grupę]

Co roku staramy się umożliwić przyjazd na Paradę Seniorów „Dojrzali Wspaniali”, jak największej liczbie uczestników. Ubiegamy się o dofinansowania z ministerstwa, a także u sponsorów prywatnych, by dniem Parady Seniorów mogli cieszyć się wszyscy, którzy wyrażają taką chęć. 

Świadomi ograniczeń finansowych seniorów, będziemy starali się dofinansować przyjazdy zorganizowanym grupom. Pomoc jest możliwa, dzięki Ministerstwu Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz indywidualnym sponsorom.

fb-grupy-link

Chcesz zorganizować taki przejazd seniorom w swojej gminie? Wytypuj lidera grupy, który będzie odpowiedzialny za kontakt z nami.

Prosimy o zgłoszenie się:

  • telefonicznie (502 513 775),
  • mailowo (parada@zaczyn.org),
  • przez formularz kontaktowy.

Dopłaty do dojazdu różnią się w zależności od odległości i wynoszą maksymalnie 600 zł za autokar. Proponujemy również, by udać się do swoich Urzędów Gmin z podaniem o dofinansowanie przejazdu. Deklaracje pomocy ze strony Fundacji ZACZYN z pewnością pomoże podjąć decyzję urzędowi.

Żeby ułatwić Wam ubieganie się o dofinansowanie do Urzędów Gmin, stworzyliśmy wzór podania! Zachęcamy do pobieranie, uzupełniania i ubiegania się o dofinansowanie!

Ściągnij: wniosek-o-dofinansowanie-przejazdunaparadeseniorow-dogminy

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY:

UWAGA

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca! Z informacją zwrotną będziemy kontaktowali się z Państwem w pierwszym tygodniu sierpnia.