Adamed Partnerem Strategicznym V Parady Seniorów

Po raz kolejny firma Adamed została Partnerem Strategicznym Parady Seniorów. Dzięki firmom zaangażowanym społecznie możemy wspólnie maszerować już po raz piąty!

dw-adamed_sponsorski

Adamed dla Seniora przygotował dla uczestników naszego wydarzenia strefę bezpłatnych badań spirometrii, poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia krwi. Adamed zaprosi wszystkich, przed główną scenę na wspólny trening nordic walking. Przez cały dzień w strefie Adamed dla Seniora odbędą się indywidualne konsultacje prowadzone przez profesjonalnych trenerów, w trakcie których seniorzy będą mogą porozmawiać o technice uprawiania tego sportu.

Organizatorzy programu Adamed dla Seniora zachęcają także do udziału w ogólnopolskim konkursie „Historie Seniorów”. Konkurs skierowany jest do wszystkich Seniorów prowadzących aktywny tryb życia. Organizatorzy czekają na opisy zajęć, w których Seniorzy biorą udział, relacje z podróży czy spotkań ze znajomymi, jak również podzielenie się sprawdzonymi sposobami na aktywny tryb życia. Wszystko to, aby zainspirować innych do działania! Dla autorów najciekawszych zgłoszeń przewidziano nagrody finansowe, a wybrani uczestnicy zaproszeni zostaną do współtworzenia bloga, który realizowany będzie w ramach programu Adamed dla Seniora.
Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.adameddlaseniora.pl/konkurs oraz przesłać zgłoszenie do 31 października 2018 r.

Konkurs Historie Seniorów