Piknik Pokoleń: Bezpłatne atrakcje na stoiskach partnerów

Program artystyczny Pikniku Pokoleń  jest już dobrze znany. Poniżej krótka informacja o najciekawszych bezpłatnych atrakcjach, które przygotowali dla Was nasi partnerzy na swoich stoiskach.

Starowieyska-85

JEDZENIE i PICIE

Czeka na Was bezpłatna grochówka, jabłka z polskich sadów, słodkie bułeczki. Każdy będzie mógł otrzymać wodę mineralną ufundowaną przez Nałęczów Zdrój, napoje gazowane od Banków Żywności, kawę z mlekiem od Woseby. Pozostałe propozycje menu piknikowego w niskich cenach – grill, leczo, bigos, hummus za cztery złote.

ZDJĘCIE NA PAMIATKĘ

W specjalnej fotobudce będzie można sobie zrobić zdjęcie solo i z przyjaciółmi. Przygotowujemy dla Was fajne tła i gadżety. Wywołanie zdjęć trwa zaledwie sekundy.

POPRAWIMY MAKIJAŻ

Dla umalowanych warsztaty makijażu w kąciku piękna Mary Kay Cosmetics. Porady kosmetyczne także na stoisku Promedica24.

PREZENTY

Sieć Aptek Dbam o Zdrowie oraz Magazyn 60+ będą mieć na swoim stanowisku darmowe egzemplarze magazynu 60+,  próbki kosmetyków oraz  produkty do degustacji. Podobnie Promedica24, która przygotuje dla Was smycze, balony, krówki, notesy, długopisy, czapeczki papierowe. Na stoisku Takedy, producenta Vita buerlecithin, czekać będą krzyżówki, wachlarze oraz produkty do degustacji. Narodowe Centrum Kultury – w ramach promocji programu „Kultura Dostępna” – rozda krówki, ściereczki do przecierania okularów z grafiką Marty Frej oraz torby płócienne. Organizator kampanii społecznej „Płuca Polski” rozda piłki plażowe.

BADANIA BEZ CZEKANIA

Na Pikniku Pokoleń Miasteczko Zdrowia i Fizjoterapii. Synexus przywiezie do nas lekarzy kilku specjalizacji, którzy zaoferują serię bezpłatnych badań. Natomiast MediSystem przygotuje dla Was pięć różnych warsztatów fizjoterapii – co pół godziny rozpocznie się nowa ich seria. Na kilku stoiskach będzie mona sobie zmierzyć ciśnienie, poziom glukozy, BMI itp.

RUCH TO ZDROWIE

Na Pikniku zajęcia ruchowe z Ewą Chodakowską i Erwiną Ryś-Ferens. Do Waszej dyspozycji także bule oraz piłkarzyki. Dla tych co się ruszać nie lubią, ale o zdrowie dbają, czekać będzie masaż relaksacyjny na stoisku Promedica24.

DLA DZIECI

Animatorzy ze „Smaku dzieciństwa” zadbają o animacje dla dzieci. Pomalują również najmłodszym twarz i przeprowadzą z nimi oryginalne zajęcia plastyczne. Do dyspozycji także trampolina..

 

 

7-belka_asos_informacja o współfinansowaniuNET