Poznaj Trasę Parady 2018!

W 2018 roku głośna i roztańczona Parada przejdzie ponownie Traktem Królewskim, tj. zamkniętym dla ruchu kołowego odcinkiem między Rondem de Gaulle’a a Kampusem Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. To najbardziej reprezentacyjna ulica Warszawy, rozświetlona pięknym światłem, odwiedzana każdego dnia przez tysiące turystów.

Trasa Parady to łącznie 1 kilometr, który wolnym krokiem pokonamy w ciągu 30 minut. Na starcie Parady warto stawić się wcześniej. Nie zalecamy jednak przybycia z bardzo dużym wyprzedzeniem. Nasze ruchome muzyczne sceny i animacje konferansjera ruszają o godzinie 11.00. W samo południe Parada wyruszy w stronę Starego Miasta i przed godziną 13.00 wejdzie na teren Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie odbędą się liczne koncerty, panele dyskusyjne, warsztaty oraz największa w Polsce Potańcówka Międzypokoleniowa prowadzona przez legendarną DJ Wikę.
Tempo przemarszu jest wolne, a trasa częściowo zacieniona. Teren Kampusu Głównego UW jest zaś zazieleniony i wyposażony w parasole przeciwsłoneczne.
Osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać z mobilnego transportu jednym z dwóch naszych autobusów piętrowych.
Cały przemarsz Parady oraz Piknik Pokoleń są zabezpieczane przez służby: policję, ochronę, wolontariuszy. Towarzyszyć nam będą również karetki oraz piesze zespoły ratownicze.
Do zobaczenia w Warszawie 18 sierpnia 2018!
trasa_parady2018a copy