TRASA: Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali 2017”

Przed nami IV edycja Parady Seniorów “Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Tego dnia wspólnie wychodzimy na ulicę Warszawy, by zamanifestować siłę solidarności międzypokoleniowej i świetnie się bawić!

W tym roku spotykamy się 2 września o godz. 12:00 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a w Warszawie (początek ul. Nowy Świat), by wspólne przejść w paradzie na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.

mapa-trasa-parada-seniorow2017

Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i siły drzemiącej w społeczności osób 60+. Ma być kolorowo, radośnie i głośno, tak bardzo, by nasz głos dotarł do osób odpowiedzialnych za politykę senioralną, a także by inni (jeszcze nieaktywni ) seniorzy zainspirowali się i  zaangażowali w swoje lokalne grupy.  Hasło tegorocznej parady to „siła wieku, człowieku!”, czyli wydobywamy potencjał społeczności 60+, którego należy szukać w ich doświadczeniu, energii i liczebności.

fb-trasa-