Władysław Kozakiewicz gościem Pikniku Pokoleń!

W tegorocznej edycji Pikniku Pokoleń udział weźmie legenda polskiego sportu – Władysław Kozakiewicz. Jeden z najlepszych tyczkarzy świata będzie zachęcał seniorów do aktywnego stylu życia – w końcu Mistrz Olimpijki najlepiej wie, jak dbać o kondycję i ciało!

Wladyslaw_Kozakiewicz_fotMichalMutor-Agencja-Gazeta
Władysław Kozakiewicz opowie nie tylko o swoich doświadczeniach sportowych, ale także o zmaganiach z procesem starzenia się i walce o formę. Co jednak najważniejsze – zorganizuje pokaz ćwiczeń dla seniorów. Będą to specjalne techniki, które Mistrz stosuje na co dzień w terapii osób starszych w swojej klinice rehabilitacyjnej w Niemczech.
Jednak teoria to zwykle za mało – słuchacze będą mieli możliwość wspólnie poćwiczyć i nauczyć się podstaw. Poza rozmową i pokazem ćwiczeń odbędzie się promocja książki Bądź Kozakiem i dbaj o siebie!, której autorami są Władysław Kozakiewicz oraz dziennikarz sportowy, Damian Bąbol.

okladka_3d_BADZ_KOZAKIEM

Dzięki najzdrowszemu poradnikowi osoby 50+ mogą szkolić swe umiejętności pod czujnym okiem Trenera czy ułożyć plan treningowy.

Więcej informacji: na stronie wydawnictwa AGORA

Drukowanie