Zgłoś grupę na Paradę Seniorów! [zgłoszenia zakończone]

Z wielką radością informujemy, że można już zgłaszać grupy zorganizowane do udziału w VI Paradzie Seniorów i Pikniku Pokoleń 2019 – największym senioralnym wydarzeniu w Polsce!

Tegoroczna Parada i Piknik odbędą się 24 sierpnia. Startujemy w samo południe na Rondzie de Gaulle’a, a potem bawimy się na Pikniku Pokoleń na terenie Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego.

Co roku staramy się dofinansować przyjazd na Paradę Seniorów jak największej liczbie uczestników. Dopłaty do przejazdu różnią się w zależności od zapotrzebowania, odległości do pokonania oraz liczebności grupy (przynajmniej 40 osób) i wynoszą maksymalnie 500 zł. Proponujemy również, by udać się do swoich Urzędów Gmin z podaniem o dofinansowanie przejazdu. Żeby ułatwić Wam ubieganie się o dofinansowanie z Urzędu Gminy, stworzyliśmy wzór podania. Zachęcamy do pobierania, uzupełniania i ubiegania się o dofinansowanie!

Pobierz wzór wniosku o dofinansowanie z Urzędu Gminy >

Uwaga! Przyjmowanie zgłoszeń zakończyliśmy 1 lipca 2019 r. Niemniej jednak grupy, które się nie zapisały, a także osoby indywidualne serdecznie zapraszamy do udział w Paradzie Seniorów!

Parada Seniorów 2019 dofinansowana jest ze źródeł RP ASOS 2019 będacych w dyspozycji Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.