Partnerzy i sponsorzy Parady i Pikniku

Zorganizowanie III Ogólnopolskiej Parady Dojrzałych Wspaniałych i Pikniku Pokoleń jest możliwe dzięki wsparciu ponad 60 partnerów wspierających przedsięwzięcie finansowo, merytorycznie i promocyjnie. Są to instytucje publiczne, patroni medialni oraz odpowiedzialne społecznie firmy. Poznajcie naszych kluczowych Sponsorów i Partnerów, dzięki którym o Paradzie i Pikniku w tym roku będzie naprawę  głośno!

wspieranas-promedica-300x300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Promedica24 to europejski lider rynku usług opiekuńczych, dostarczający profesjonalną opiekę domową seniorom. Firma stworzyła podstawy nowego zawodu – opiekuna seniorów – organizując legalną pracę za granicą dla ponad 25 tysięcy opiekunów i opiekunek.

Więcej: www.promedica24.com.pl   www.facebook.com/Promedica24

 

wspieranas-synexus

Centrum Medyczne Synexus jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki „Przyjaźni Seniorom”, którego współorganizatorem jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Wyróżnienie potwierdza, że Synexus to jeden z wiodących ośrodków badań klinicznych w Polsce, który wyróżnia wykwalifikowana kadra oraz najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Więcej: www.przychodniasynexus.pl   www.facebook.com/C.M.SynexusPolska

 

wspieranas-takeda

Takeda to lider branży farmaceutycznej, której misją jest dążenie do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie poprzez wprowadzanie wiodących innowacji w medycynie. Sztandarowym produktem firmy jest Vita buerlecithin, który jest lekiem wzmacniającym, w skład którego wchodzi lecytyna oraz witaminy. Preparat usprawnia pracę mózgu, serca, wątroby, mięśni szkieletowych.

Więcej: www.vitabuerlecithin.pl 

 

wspieranas-senioraapa

Senior Apartments to połączenie zalet samodzielnego mieszkania, niezależności i prywatności z komfortem i bezpieczeństwem. Mieszkańcy osiedla Senior Apartments będą mieli zapewnione wsparcie w codziennych obowiązkach, tj. jak sprzątanie czy gotowanie, a także szeroki wachlarz aktywności przygotowanych specjalnie dla seniorów. Do ich dyspozycji będzie zespół medyczny (lekarz, pielęgniarki, rehabilitanci) oraz personel pomocniczy (opiekunki, animatorzy, concierge, pracownicy administracyjni, personel sprzątający i techniczny). Osiedle Senior Apartments położone jest w podwarszawskiej gminie Wiązowna. Apartamenty przeznaczone są na wynajem i będą dostępne od sierpnia 2016 r.

Więcej: www.seniorapartments.pl   www.facebook.com/seniorapartmentspoland

 

wspieranas-geers

Fundacja GEERS Dobry Słuch angażuje się w projekty na rzecz budowania świadomości problemu słuchu, jego profilaktyki, ochrony i rehabilitacji. Trzy czwarte Polaków powyżej 60 roku życia ma problemy ze słuchem i właśnie dlatego w ramach promocji profilaktyki oraz rehabilitacji słuchu Fundacja zaprasza na bezpłatną kontrolę słuchu i konsultację audiologiczną w salonach firmy GEERS w całej Polsce.

Więcej: www.fundacjageers.org.pl   www.facebook.com/fundacjageers

 

wspieranas-medisystem

MEDIsystem oferuje ponad 700 miejsc w siedmiu nowoczesnych ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku, które specjalizują się w rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej, kardiologicznej oraz usługach opiekuńczo-leczniczych. Usługi MEDIsystem są kierowane do osób, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie.

Więcej: www.medisystem.pl

 

wspieranas-geer

MetLife jest wiodącą firmą oferującą ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Na całym świecie obsługuje prawie 100 milionów klientów, prowadzi działalność w blisko 50 krajach. W Polsce MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych, jak i grupowych, fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne.

Więcej: www.metlife.pl    www.facebook.com/MetLifePolska

 

wspieranas-jzo

JZO jest producentem najwyższej jakości soczewek okularowych, z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji artykułów z branży optycznej. JZO oferuje soczewki okularowe najnowszej generacji, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku, w tym wysokiej klasy soczewki progresywne z pakietem Komfortowa Adaptacja.

Więcej:

www.jzo.com.pl   www.facebook.com/JZO-sp-z-oo-819175258109491

 

medipe_300 

 

Medipe Clinic zajmuje się organizacją leczenia zaćmy w Czechach, w ramach Dyrektywy Transgranicznej UE, dzięki której zabiegi są częściowo refundowane przez polski NFZ. Czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy trwa około dwóch tygodni. Firma współpracuje ze sprawdzonymi klinikami, które dysponują nowoczesnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną. Medipe Clinic zapewnia kompleksową organizację wyjazdu na zabieg, w tym komfortowy transport, opiekę polskojęzycznego personelu, tłumaczenie dokumentacji medycznej oraz rozliczenie refundacji z NFZ.

Więcej:
www.medipeclinic.com www.facebook.com/medipeclinic

Organizatorem Parady i Pikniku jest Fundacja ZACZYN

Współorganizatorem jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez Barier. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków: Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu RP ASOS oraz Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Patronami wydarzenia są: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku Michał Szczerba, Przewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Elżbieta Ostrowska.

 

 

Poznaj naszych wszystkich sponsorów, patronów i partnerów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 belka-supernowa