Parada Seniorów w magazynie Zdaniem Seniora

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Zdaniem Seniora”, poświęconego w całości sprawom seniorów i redagowanego głównie przez osoby 60, 70 czy 80+. Z częścią artykułów mogliście już się zapoznać na naszej stronie internetowej. Gazeta ukażę się w nakładzie 25 000 egzemplarzy i jest całkowicie bezpłatna.

Mamy nadzieję, iż nasza inicjatywa spotka się z Waszym zainteresowaniem i stanie się Zaczynem dalszej współpracy.

Miłej lektury!

Redakcja:

Elżbieta Andrysiak, Halina Bednarska, Natalia Bet, Marta Czapnik, Maria Hałas, Elżbieta Hołoweńko, Magdalena Foryś, Barbara Izydorczyk, Grażyna Komiażyk, Danuta Marciniak, Hanka Misiewicz, Magda Mosiewicz, Anna Pielińska, Magdalena Puk, Małgorzata Siemiątkowska, Romuald Styszyński, Przemysław Wiśniewski, Waldemar Wiśniewski, Aleksandra Zacharska, Jolanta Zientek-Varga

Skład:

Hubert Tereszkiewicz

Internetowe metody zapoznania się z magazynem:

1. Wersja PDF – do czytania bezpośrednio na stronie*

*Jeżeli chcesz zapisać plik, kliknij w „Gazeta Zdaniem Seniora – wersja PDF”, a następnie najedź na obrazek i naciśnij prawy przycisk myszki i wybierz opcje „Zapisz jako”, a następnie kliknij „Zapisz”.

2. Wersja obrazkowa – strony dotyczące Parady Seniorów i Pikniku Pokoleń – zachęcamy do wydrukowania tych stron i zabrania ich na Paradę i Piknik.

Gazeta_Zdaniem_Seniora-1

Gazeta_Zdaniem_Seniora-3 Gazeta_Zdaniem_Seniora-4 Gazeta_Zdaniem_Seniora-5