Piękno nie zna granic wieku

W październiku zespół Fundacji Zaczyn miał przyjemność wesprzeć organizację serii 7 warsztatów pielęgnacyjno-makijażowych dedykowanych dojrzałej cerze, organizowanych przez sieć perfumerii Sephora.

Przeprowadzone warsztaty to element celebracji różnorodności, tak mocno pielęgnowanej Sephora i jednocześnie uhonorowanie Miesiąca Seniorów, bo to właśnie w październiku przypadają dwa święta: 1.10. – Dzień Seniora, 20.10. – Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

Dziękujemy Sephora za zaangażowanie na rzecz osób dojrzałych wiekiem, a także utalentowanym i zaangażowanym w projekt prowadzącym warsztaty oraz całym Zespołom perfumerii: Katowice: 3 Stawy; Poznań:  Posnania; Płock: Mazovia; Gdańsk: Galeria Bałtycka; Warszawa:  Sadyba Best Mall.

Współpraca Fundacji Zaczyn i Sephora trwa od 2019 roku. Sephora wspierała wówczas jako partner, warszawską Paradę Seniora tworząc strefę z bezpłatnymi warsztatami i usługami. Bezpłatne warsztaty z makijażu cery dojrzałej odbyły się również w perfumeriach stacjonarnych Sephora w całej Polsce. W czasie pandemii wraz z naszymi topowymi makijażystkami, przygotowaliśmy video tutoriale na temat pielęgnacji i makijażu cery dojrzałej, które emitowane były przez Telewizję Pokolenia Fundacji Zaczyn