V Parada Seniorów już 18 sierpnia 2018!

Największe senioralne wydarzenie w Polsce powraca. Dojrzali Wspaniali znów wyjdą na ulice stolicy, a następnie wezmą udział w wielogodzinnym pikniku. Mamy nadzieję, że w sierpniu pobijemy kolejny rekord frekwencyjny – w minionym roku było nas 12 000 osób z ponad 100 miejscowości.

Parada 2018 wystartuje znów na Rondzie de Gaulle’a, w samym centrum Warszawy o godzinie 12.00 by pokonać trasę 1 kilometra Traktem Królewskim. Radosny, kolorowy i rozbrzmiewający muzyką przemarsz ukończymy na zielonym kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie od 13.00 do 20.00 odbędzie się Piknik Pokoleń.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych rozrywkach, a także panelach dyskusyjnych i warsztatach.

parada_news_PANELE copy      news_trasa_parady2018a      parada_news_STIOSKA copy

Ambasadorami i gośćmi wydarzenia będą m.in. Beata Tadla, Krystyna Mazurówna, Zofia Czerwińska, Jarosław Gugała, Anna Korcz, Andrzej Depko, Robert Janowski, Dorota Williams, Daniel Passent, Anna Plaszczyk, Katarzyna Bosacka, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk, Anna Czerwińska, Bożena Dykiel i oczywiście DJ Wika.
Zobacz filmiki, w których gwiazdy zapraszają na Paradę >>

parada_krystyna_mazurówna copy

W programie także kilkadziesiąt koncertów i największy w Polsce dancing międzypokoleniowy prowadzony przez DJ Wikę, a także bezpłatny poczęstunek, upominki i wiele innych atrakcji.

Tradycyjnie postaramy się wspomóc finansowo grupy zorganizowane (powyżej 40 osób) przybywające spoza Warszawy. Przyjmowanie wniosków o dofinansowanie przyjazdu zakończyliśmy na początku lipca, a część grup otrzyma także wsparcie na miejscu w postaci talonów na posiłek i podarunków od partnerów.

Celem Parady jak zawsze jest zaprezentowanie ogromnego potencjału i różnorodności grupy niemal 10 milionów polskich Seniorów.

ZOBACZ, JAK WYPADŁA PARADA 2017 >

A także z Parada w 2016 roku: